Kontakt

Voda

Voda a kanalizace

Nabízím kompletní montáž a dodávku vodovodních rozvodů i kanalizace v podstatě ze všech možných dostupných materiálů na našem trhu.

Rozvody vody provádím z těchto materiálů:

 Voda

Kanalizační potrubí - provádím venkovní rozvody, domovní přípojky kanalizace, vnitřní rozvody a stoupačky.

Používané materiály pro kanalizaci jsou wavin ekoplastik-kg potrubí, ht potrubí, protihluková kanalizace - Rehau raupiano, polokal, potrubí svařované geberit, systém geberit pluvia…atp

Voda

Provádím rekonstrukce rodinných domů a koupelen. Rozvody vody i kanalizace realizuji také u činžovních nebo panelákových domů - ležaté rozvody, stoupačky a hydrantové systémy, u kterých Vám zajistím i potřebné revize.

Déle provádím montáže ohřívačů TUV, ponorných čerpadel do studní a domácích vodáren.

voda

O mně

V oblasti vodoinstalatérství, topenářství a plynárenství pracuji od roku 2000 a nabízím tedy v tomto oboru bohaté zkušenosti. Za tuto dobu se používané technologie posunuly kupředu, a proto se i já neustále učím a zdokonaluji. Dle Vašich požadavků a potřeb se vždy snažím najít to nejvhodnější řešení pro Vás a Váš dům.  

Působím hlavně ve Středočeském kraji v okolí Neratovic a v Praze.

 

Mým velkým koníčkem je již několik let fotografování. Proto jsem malou ukázku své práce umístil i na tyto stránky do sekce Fotografování. Pokud Vás tyto snímky osloví, mohu Vám nabídnout fotografování Vašich dětí, portrétů, svateb a dalších. Při focení novorozenců rád dorazím až k Vám domů.

Neváhejte se na mě obrátit!

Copyright © 2014
Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno studiem VisionDesign.cz
Seo servis SEO katalog CZIN.eu Ráj aut Instalace Vítek Kompletně.cz InternetLink.cz Zpětné odkazy A-seznam Služby VIPLOG database valid katalog odkazů Katalog firem vyhledej-firmy.cz SeoLink.cz