Kontakt

Plyn

V okruhu plynárenství provádím montáže plynových spotřebičů, domovních plynovodů a odběrných plynových zařízení.

Montuji kotle, sporáky, varné plynové desky, karmy, plynové ohřívače TUV, plynová topidla (vafky), přípravu pro plynoměry, plynové regulátory a uzávěry plynu a veškeré rozvody zemního plynu a Propan-Butanu.

Plyn

Materiály: Měděné potrubí spojované lisováním, ocelové potrubí spojované svařováním, potrubí z nerezových vlnovců spojované mechanickými spojkami.

Plyn

O mně

V oblasti vodoinstalatérství, topenářství a plynárenství pracuji od roku 2000 a nabízím tedy v tomto oboru bohaté zkušenosti. Za tuto dobu se používané technologie posunuly kupředu, a proto se i já neustále učím a zdokonaluji. Dle Vašich požadavků a potřeb se vždy snažím najít to nejvhodnější řešení pro Vás a Váš dům.  

Působím hlavně ve Středočeském kraji v okolí Neratovic a v Praze.

 

Mým velkým koníčkem je již několik let fotografování. Proto jsem malou ukázku své práce umístil i na tyto stránky do sekce Fotografování. Pokud Vás tyto snímky osloví, mohu Vám nabídnout fotografování Vašich dětí, portrétů, svateb a dalších. Při focení novorozenců rád dorazím až k Vám domů.

Neváhejte se na mě obrátit!

Copyright © 2014
Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno studiem VisionDesign.cz
Seo servis SEO katalog CZIN.eu Ráj aut Instalace Vítek Kompletně.cz InternetLink.cz Zpětné odkazy A-seznam Služby VIPLOG database valid katalog odkazů Katalog firem vyhledej-firmy.cz SeoLink.cz